Escola de Música Joan Valls

  • Augmenta la mida de la font
  • Mida de la font per defecte
  • Disminueix la mida de la font
Inici

Taller sobre "La petita flauta màgica"

Correu electrònic Imprimeix PDF

El passat 25 de gener vam poder gaudir d´una activitat que es fa al Liceu de Barcelona. Va ser un taller sobre l´opera La flauta màgica, que s´enmarca dins les activitats educatives del Liceu.

 

La responsable pedagògica és professora de l´escola Joan Valls i ens va oferir l´assaig general obert amb públic. Així, els nostres alumnes de 5 a 7 anys i els nens de les escoles on tenim col.laboració amb la música extra-escolar ( E. Pia i Calderí) van poder gaudir gratuïtament d´aquest fantàstic taller interactiu per pares i fills.

 

 

Flash Notícies

Com molts ja sabreu, l'Esther Condal no només és mestra de llenguatge musical, cant coral i piano a la nostra escola, també és una excel.lent cantant amb gran projecció que acaba de treure al mercat el seu darrer disc "HOME".

Llegiu-ne més...